JP Singapur - Další informace

25. března 2010 v 21:39 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park
Minulou neděli jsem na mém blogu ohlásil otevření zábavní atrakce podle Jurského Parku v Singapuru. Nicméně se mi však podařilo získat některé další informace, na kterých bude tento další článek postaven.

Za prvé se mi podařilo nalézt video, kde tuto atrakci můžete i přes nepředstavitelnou vzdálenost vidět témeř v celé své kráse. Doporučuji porovnat s videi s ostatními dosavadními atrakcemi - rozdíly by vystačily skoro na celou knihu.
Ve videu lze spatřit rodinku Stegosaurů u napajedla, nakvašeného Parasaurolopha, smečku výtečně provedených Velociraptorů, mládě Tyrannosaura a nakonec Tyrannosaura dospělého.
Vyhlídkový člun se neustále otáčí dokola, což záznam mírně znepřehledňuje. Průjezd budovou je navíc téměř celý zahalen temnotou. I tak ale video rozhodně stojí za shlédnutí.


Kredit audiovizuálního záznamu: robinlow88

Pomocí aplikace Google Earth se mi podařilo naleznout lokaci, v které se atrakce nachází. Satelitní snímek je však starší datace, takže na něm vyhlídkovou jízdu nespatříte, ani kdyby jste se rozkrájeli. Lze jen doufat, že databáze Google Earth bude co nevidět aktualizována.
I tak zde ale snímek pro úplnost zveřejňuji.

JP Singapur
"Universal Studios Singapore" - Kredit snímku: Isla-Nublar-Crew

Nutno také podotknout, že tato a všechny ostatní atrakce byly inspirovány sekvencí z knihy Michaela Crichtona, kde Tyrannosaurus pronásleduje dr. Alana Granta s Lex a Timem, kteří se snaží dostat k návštěvnickému středisku v nafukovacím člunu.

Isla-Nublar-Crew
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký je Váš nejoblíbenější díl Jurského Parku?

Jurský Park (1993) 37.8% (65)
Ztracený Svět: Jurský Park (1997) 39.5% (68)
Jurský Park III (2001) 22.7% (39)

Komentáře

1 deinonych deinonych | Web | 26. března 2010 v 8:41 | Reagovat

Vypadá to moc hezky.

2 PRE-History PRE-History | Web | 26. března 2010 v 10:38 | Reagovat

Ty jo!Bálím kufry a jedu tam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama