MothMan - 2010

31. května 2010 v 1:02 | Isla-Nublar-Crew |  Filmy
MothMan
Mothman, Kredit: www.animalattack.info

S Kryptozoologií inspirovanými filmy se nyní, zdá se, roztrhl pytel. Bez pozornosti by neměl zůstat i fakt, že i tento film je produkován televizní společností SyFy.
Mothman je tvor podivuhodného vzhledu, který byl pozorován po celém světě - nejvýznamnější lokality se nacházejí ve Velké Británii a Americké Virginii. Já osobně se domnívám, že v případě Mothmana A Owlmana se jedná o identickou bytost. Podle mne jde o gigantický druh sovy. Tvor zobrazený v tomto filmu však nepřipomíná žádnou jinou pozemskou bytost. MothMan se letmo objevil i ve filmu Proroctví z temnot, v kterém si hlavní roli střihl známý herec Richard Gere.

MothMan
Mothman, Kredit: www.animalattack.info

Film se točí okolo skupinky mladíků, která neúmyslně v dětství usmrtila svého přítele. Jeho smrt ututlali. Po letech je začne pronásledovat záhadná bytost s úmyslem zlikvidovat je.


Scéna z filmu, Kredit: gotohelltown

V současné době nevím, co si mám o tomto dílku myslet. Prozatím jsem ho neviděl, takže nemohu chválit ani zatracovat. Pouze mne zaráží snímek z filmu, ve kterém Molí Muž vystupuje s televizní obrazovky, což je úkon, kterého není schopný žádný pozemnský druh zvířete. Detailní recenzi snad sepíši po shlédnutí filmu.

Isla-Nublar-Crew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 robbca robbca | Web | 31. května 2010 v 13:58 | Reagovat

zajímavé video, ale chtělo by to opravdový film o kryptozoologii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama