Srpen 2010

Dračí Klon v TV

25. srpna 2010 v 16:34 | Isla-Nublar-Crew |  Filmy
Dean Cain
Dean Cain - hlavní protagonista, Kredit: www.studna.net

Fantasy ani draky nemám moc oblibě. Zde se však jedná o něco diametrálně odlišného. Drak zde není koncipován jako nějaká fantastická bytost, vystupuje zde spíše jako vyhynulý druh jakéhosi sofistikovaného ještěra. Skupina vědců v tomto filmu nalezne výjimečně zachovalou mršinu tohoto tvora. Tělo je převezeno do genetické laboratoře a začíná výzkum. Genetici si usmyslí, že vyhynulého tvora naklonují. Naklonovaný organismus unikne a laboratoří se začne šírit chaos.

Film bude vysílán dnes (25. srpna 2010) na kanálu Nova Cinema. Film začíná přesně ve 20:00, tj. v hlavním vysílacím čase. V originálu se film jmenuje "Dragon Fighter".


Trailer Filmu, Kredit: flashbackent

Česká recenze se nachází zde.

Isla-Nublar-Crew

Jurský Park - Nová Mobilní Hra

25. srpna 2010 v 14:54 | Isla-Nublar-Crew |  Hry
Jurský Park 1
Jurský Park, Kredit: www.gameloft.com

V průběhu okurkové sezóny jsem konečně přišel na něco, o čem bych se měl na svém blogu zmínit. Vývojářská společnost Gameloft, která je známá výrobou kvalitních her pro mobilní telefony, nyní vydává hru na motivy Jurského Parku. Hra se odehrává na ostrově Isla Nublar a hráč bude mít možnost hrát za Alana Granta, Iana Malcolma nebo Tyrannosaura. Vydání této hry je zcela nečekané, já sám toto považuji za vynikající novinku. Logo hry je shodné s logem z komiksů pod jménem "Jurassic Park: Redemption" a ze série nejnovějších hraček. Ve hře by se mělo vyskytovat 5 rozdílných druhů vyhynulých tvorů. Podle všeho se jedná o následující: Tyrannosaurus, Brachiosaurus, Pteranodon, Velociraptor a Compsognathus.


Herní Trailer, Kredit: gameloft

Gameloft hru specifikuje takto:

"S oficiální hrou pro mobilní telefony zažijte unikátní a strhující dobrodružství na motivy nejznámější dinosauří frančízy všech dob. Vžijte se do nového příběhu Jurského Parku a jako Ian Malcolm nebo Alan Grant prohledávejte džungli, řeky a základny nacházející se na Isla Nublaru. Bojujte s pytláky a žoldáky nebo se pokuste uniknout děsivým dinosaurům, jako raptorům. Užijte si zábavné bonusové levely a hrajte za rozlíceného Tyrannosaura nebo se mu pokuste uniknout ve vozidle."

Honička s Tyrannosaurem
Honička s Tyrannosaurem, Kredit: www.gameloft.com

Brachiosaurus
Brachiosaurus, Kredit: www.gameloft.com

Hru si můžete zakoupit zde.

Isla-Nublar-Crew

Jurský Park - Trailery

18. srpna 2010 v 1:21 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park
Trailery pro všechny tři díly Jurského Parku.


Jurský Park (1993), Steven Spielberg, Kredti: FilmTrailersChannel


Ztracený Svět: Jurský Park 2 (1997), Steven Spielberg, Kredit: georgelewis


Jurský Park III (2001). Joe Johnston, Kredit: georgelewis

Isla-Nublar-Crew

Replica - Trailer

18. srpna 2010 v 1:13 | Isla-Nublar-Crew |  Knihy
Replica
Obálka Knihy, Kredit: www.billclem.com/

Další vcelku povedený knižní trailer, v němž se skupině vědců podaří naklonovat Vakovlka Tasmánského (Latinsky "Thylacinus cynocephalus"). V průběhu experimentu však dojde k hrozivé mutaci a vznikne neuvěřitelně nebezpečný tvor. Vědci a pasažeři zříceného letadla jsou vydáni napospas děsivým tvorům, kteří vznikli v útrobách genetické laboratoře. Kniha je doslovný "pageturner" a její četbu jsem si vážně užil. V průběhu následujících týdnů nejspíše zveřejním svoji recenzi, dále naváži recenzí na knihu Scotta Siglera jménem "Ancestor". Autorem knihy "Replica" je americký spisovatel jménem Bill Clem.


Trailer Knihy, Kredit: GWExtra

Isla-Nublar-Crew