Jurassic Park: The Devils In The Desert

29. října 2010 v 11:49 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park
Jurassic Park: Devils In The Desert
Jurassic Park: Devils In The Desert, Kredit: www.bloody-disgusting.com

Příběh započatý v komiksech Jurassic Park: Redemption pokračuje. Nová čtyřdílná série bude zasazená přímo do období po sérii předchozí. Oproti předchozím informacím se tedy nebude jednat o prequel, doufám však, že i toho se dočkáme. Komiks vydává společnost IDW, komiks píše a ilustruje John Byrne. Podle dosud dostupných obrázků se domnívám, že se bude jednat o mnohem kvalitnější sérii, než byl Jurassic Park: Redemption. Komiksy zřejmě budou mapovat osudy některých dinosaurů, kterým se podařilo uprchnout v průběhu první série. Druhové obsazení je doposud nejasné. Podle následujícího obrázku se zde ale zřejmě objeví jakýsi mohutný a nebezpečný predátor.

Jurassic Park: Devils In The Desert
Krátká ukázka, Kredit: www.bloody-disgusting.com

Vydavatelství IDW  svůj projekt specifikuje takto:

"Legendární John Byrne zaměřuje svůj talent na svět Jurského Parku, a výsledky nebyly nikdy více oslňující! Šerif Tobias se musí postavit něčemu, čemu není schopen čelit, mezi to patří mnohé případy zohaveného dobytku a pohřešovaný místní farmář. Události gradují, když se v okolí objevují federální agenti a neznámí predátoři o sobě dají znovu vědět."

Isla-Nublar-Crew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je Váš nejoblíbenější díl Jurského Parku?

Jurský Park (1993) 38.1% (64)
Ztracený Svět: Jurský Park (1997) 39.3% (66)
Jurský Park III (2001) 22.6% (38)

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 29. října 2010 v 12:28 | Reagovat

Ta ukázka z toho komiksu mi připomíná, jakokdyby to nakreslil steejný kreslíř, co nakreslil komiks s Iron Manem který vyšel nedávno. Nevíš, jací jsou tam dinosauři, v tom komiksu Devils in the desert?

2 HAAS HAAS | Web | 29. října 2010 v 19:51 | Reagovat

Podle mně by to mohlo být už i v roce 2011, protože jestli se podaří naklonovat mládě mamuta strstnatého tak to bude něco, a možná to bude už příští rok a než až za dva.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama