Vodáci se pravděpodobně střetli se Sasquatchem

10. listopadu 2010 v 0:32 | Isla-Nublar-Crew |  Kryptozoologie
Bigfoot
Bigfoot, Kredit: www.ghostradio.wordpress.com

Tento incident se odehrál na řece McKenzie, která se nachází ve středním Oregonu, který má relativně dlouhou historii v rámci pozorování neznámých primátů. Já sám jsem do tohoto státu zasadil fiktovní příběh, který se snad zanedlouho vyskytne na mém blogu.


Audiovizuální záznam o Bigfootech v Oregonu, Kredit: oregonbigfoot

BFRO (Bigfoot Field Researchers Organisation) oznámila další unikátní pozorování kolosálního Amerického primáta, Sasquatche. Podle oficiálních informací se na břehu objevil tmavý, vzpřímený objekt s dlouhýma rukama, který při proplutí vodáků zmizel v husté vegetaci, která byla na březích řeky hojná. Nic v rámci tohoto pozorování neodpovídá jakékoliv falzifikaci, zdá se , že se jedná o další unikátní záznam, na němž je zobrazen další reliktní druh hominida, jménem Sasquatch.


Záznam gigantického primáta, Kredit: Jeepgoup

Oblast  v Oregonu jménem "Tři Setry" (Žádná souvislost s Českou hudební skupinou) je proslavena pozorováními a nálezy stop neznámých gigantických primátů

Je zřejmé, že zobrazený tvor je o něco mohutnější, než běžný současný člověk (Homo sapiens sapiens).

Chování zobrazeného primáta se rovněž do jisté míry schoduje s chováním Sasquatche, kteří jsou často pozorováni v okolí potoků, nebo řek. Viz.: Unikátní záznam Pattersona a Gimlina, na němž byla zachycena samice Bigfoota, jménem Patty.

Isla-Nublar-Crew
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mojeznamkyavatar mojeznamkyavatar | Web | 10. listopadu 2010 v 15:24 | Reagovat

jojo mam skype-kouba.petru

2 qwertzui2255 qwertzui2255 | 24. září 2011 v 16:59 | Reagovat

Podle mě je to nějaké pravěké zvíře. Proč by s námi nemohl žít třeba Homo Erectus když se někteří vědci domnívaj že třeba austrolopithecus žil s jinými hominidy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama