Triceratops Encounter se Vrací

6. listopadu 2010 v 14:24 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park
V případě této novinky se jedná spíše o zajímavost, jelikož se nedomnívám, že by někdo z čtenářu mého blogu na popud tohoto článku jel až na druhý konec světa. O několika atrakcích na téma Jurského Parku jsem psal již dříve. Tento článek se konkrétně týká zábavního parku v Orlandu, který se nachází na Floridě.

Triceratops Encounter
Fotografie Triceratopse, Kredit: www.travel.webshots.com

Kdysi byla součástí tohoto parku i tématická oblast, která mistrně imitovala prostředí Jurského Parku. Návštěvník měl možnost se zde projít sekcí tropického pralesa, navštívit stanici strážců parku, nebo dokonce nahlédnout do veterinární stanice, v níž byla vystavena působivá animatronika Triceratopse. Atrakce byla uzavřena roku 2005.


Videozáznam z atrakce, Kredit: UniversalEvolution

Nyní by se ale tato atrakce měla vrátit. Je tomu zřejmě proto, že Jurskému Parku se v poslední době dostává pozornost široké veřerjnosti - spekujule se o Jurském Parku IV, v Singapuru byla otevřená nová atrakce, vyšly 2 nové řady komiksů a byla vydána nová mobilní hra. Na vydání ještě čeká počítačová hra od společnosti TellTale. Vysoce postavení představitelé společnosti Universal si tedy zřejmě uvědomili veliký potenciál Jurského Parku.

Isla-Nublar-Crew
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama