Novinky od jezera Ness

1. prosince 2010 v 0:00 | Isla-Nublar-Crew |  Kryptozoologie
V oblasti jezera Ness v současnosti dochází k nové vlně pozorování neznámého vodního tvora. Jednomu z posledních svědků , jehož jméno je Richard Preston (27), se dokonce podařilo pořídit sérii snímků nečeho vskutku neobvyklého.

Snímek Nessie
Snímek Nessie? Kredit: Richard Preston

Na snímku jsou jasně vidět tři jakésy hrby. Při porovnání s budovami v pozadí jsem došel k názoru, že objekt musí být relativně veliký. Vykazuje také do jisté míry známky pohybu. U čáry ponoru jsou vidět jakési vlnky, jejichž postavení napovídá, že případný neznámý tvor se pohledu fotografa pohyboval zprava doleva. Barva je poněkud křiklavá, moc neodpovídá předchozím pozorováním.

Společnosti STW News ohlásil následující: "Když jsem procházel zámeckými zahradami, tak jsem si v dálce všiml nějakého objektu. Po přiblížení jsem si všiml čtyř výrazných hrbů. Rozhodl jsem se, že pořídím fotografii, abych ji mohl blíže prozkoumat a zeptat se známých na jejich názor. Byl jsem překvapen, že tvor na jednom místě zůstal po tak dlouhou dobu. Předtím, než objekt zmizel se mi podařilo pořídit několik snímků. Doslova jsem se na okamžik otočil, a po chvíli to bylo pryč."

Při otázce, jestli pan Preston věřil v neznámého tvora v jezeře Ness odpověděl: " Dobrá, za oním mýtem se jistě skrývá pravdivý základ. Na hladině nebyly žádné vlny, v okolí nebyly žádné lodě, ani nic podobného. Nemám zdání, co jsem vyfotil, rozhodně to ale vypadá jako Nessie."

Opravdu je v jezeře Ness dostatek potravy pro tak velkého tvora? Ryby se tam vyskytují hojně. K udržení biologického druhu je však potřeba 200 jedinců. Obávám se, že samotné jezero Loch Ness by tak vysoké množství dravých živočich nebylo schopno uživit. Může být jezero Ness spojeno s jinými Skotskými jezery, z nichž jsou hlášena pozorování neznámých tvorů (Loch Morar, Loch Lochy, Loch Oich) , nebo dokonce s mořem? Určitá možnost zde je. Jezero Ness se však nachází nad hladinou světových oceánů. Při případném spojení s mořem by tedy bylo z větší části odvodněno. Co když je ale jezero s mořem spojenou s nějakým podzemním jeskyním labyrintem, v němž by dokonce jedinci hypotetického druhu jménem "Nessiteras rhombopteryx" mohli nacházet dočasný azyl?

Odkazy:Isla-Nublar-Crew
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Prehistoricworld Prehistoricworld | Web | 1. prosince 2010 v 21:13 | Reagovat

Zajímavé..

2 T-rex T-rex | 20. února 2011 v 13:50 | Reagovat

bože to jste slepí vždyt to je dokreslený úplná fototmontáž:-) :-)

3 Isla-Nublar-Crew Isla-Nublar-Crew | E-mail | Web | 20. února 2011 v 15:06 | Reagovat

[2]: Prosím? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama