Natáčení Jurského Parku IV započato?!

10. ledna 2011 v 17:43 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park IV
Po extrémně dlouhém období očekávání se vynořila další velice překvapivá novinka týkající se neuvěřitelně dlouho očekávaného snímku jménem Jurský Park IV. Zhruba před rokem bylo natáčení tohoto snímku několikrát potvrzeno samotným Joe Johnstonem, režisérem třetího Jurského Parku. Joe Johnston nyní pracoval na snímku Captain America. Natáčení tohoto počinu je již dokončeno, v současné době probíhá postprodukce a film se do kin dostane v létě tohoto roku. Je tedy možné, že se Joe Johnston pustil do tohoto dlouho očekávaného projektu? Dle mého názoru ano. Steven Spielberg v průběhu natáčení originálního Jurského Parku udělal to samé, postprodukci svěřil svému dobrému příteli. Je však mírně zarážející, že natáčení tohoto již nyní legendárního snímku nebylo nikterak nikde ohlášeno. Jurský Park nyní prochází doslova zlatým obdobím - byly vydány 2 nové řady komiksů, došlo ke znovuvydání starých, byla otevřena nová atrakce ve stylu Jurského Parku, znovu byla také otevřena atrakce Triceratops encounters v Orlandu, dále byla vydána mobilní hra a dočkali jsme se i plnohodnotné počítačové hry od společnosti TellTale, která podle dosud dostupných screenshotů vypadá velice propracovaně a slibně. Dále by měla vzniknout nová série hraček. Po letech hluboké letargie je nemístné domnívat se, že toto vše je jenom pouhá náhoda.

JPIV
Natáčecí rozvrh, Kredit: Alfaraptor

Na výše uvedeném snímku je mimo seriálů Zoufalé manželky a Parenthood uveden i Jurský Park 4! Podle všeho se jedná o zcela autentickou fotografii, nikoliv falzum. Na tabuli je uvedeno včerejší datum, tudíž 9. ledna 2011. Dále je zde uvedeno, že k natáčení toho dne mělo dojít ve studiích 7, 10, 12 a 14. Doufám, že tato velice pozitivní novinka se bude v budoucnu i nadále vyvíjet a co nejdříve se dozvíme dalších podrobnějších informací.

Tímto bych chtěl upřímně poděkovat Alfaraptorovi z blogu www.trespasser.blog.cz, který mne na tuto šokující novinku laskavě upozornil...

Isla-Nublar-Crew
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jakého Dinosaura by jste rádi viděli v Jurském Parku IV?

Tyrannosaurus rex 18.3% (59)
Spinosaurus aegyptiacus 11.5% (37)
Velociraptor antirrhopus 11.1% (36)
Dilophosaurus wetherilli 13% (42)
Triceratops horridus 9.9% (32)
Zcela nový druh 36.2% (117)

Komentáře

1 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 10. ledna 2011 v 17:46 | Reagovat

Opravdu úžasná novinka. Jsem vážně zvědavý, kde se bude nový film odehrávat a jakou bude mít zápletku.

2 Mata Mata | 11. ledna 2011 v 19:23 | Reagovat

Hurá

3 cryptidsaurian cryptidsaurian | E-mail | 12. ledna 2011 v 1:45 | Reagovat

interesting, although i have to say i'm doubtfull, these photos show they're face and then nothing happens, i just hope i'm wrong.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama