Laura Dern hovoří o Jurském Parku IV

8. října 2011 v 1:47 | Isla-Nublar-Crew |  Jurský Park IV

Herečka Laura Dern v Jurském Parku (1993), Kredit: www.trailershut.com

Laura Dern se ve filmové sérii Jurský Park skvěle zhostila role paleobotaničky Ellie Sattlerové, která zde byla i blízkou přítelkyní paleontologa Alana Granta. Prozatím se objevila v prvním (1993) a třetím filmu (2001). Již před několika lety však mezi fanoušky Jurského Parku kolovaly nepodložené zvěsti o tom, že by se měla objevit v dlouho připravovaném filmu Jurský Park IV. V nedávném rozhovoru pro web Slate tuto informaci potvrdila a dokonce ji označila za stále aktuální.

Rozhovor probíhal v následujícím duchu:

Slate: "Dojde k natáčení Jurského Parku IV?"

Laura Dern: "Zaslechla jsem, že by k němu mělo dojít. Jeho příběh jistě má kudy se vydat. Steven se nyní chystá ponořit se do natáčení filmu Lincoln (Částečná biografia prezidenta Abrahama Lincolna, pozn. I-N-C), který jistě bude velice vzrušující, je to také něco, čemu Steven (Spielberg, pozn. I-N-C) po dlouhou dobu v jistém slova smyslu věnoval své srdce a duši. Jsem tak nadšená, protože roli Lincolna bude hrát Daniel Day-Lewis. Až dojde k jeho dokončení, tak tu vždy byla řeč o tom, že moje postava bude hluboce spjata s příběhem Jurského Parku 4. Nevím však prozatím jak přesně."

Pro bližší informaceo natáčení nadcházejícího filmu s názvem Jurský Park IV prosím navštivte místní rubriku s názvem "Jurský Park IV".

Isla-Nublar-Crew
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:27 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama