Nové "Seskveč horrory"

7. října 2011 v 5:50 | Isla-Nublar-Crew |  Filmy
Neznámý tajemný primát Seskveč je obvykle zobrazován jako velice mírumilovný bytost. Někteří lidé se dokonce domnívají, že je spíše opatrovnický, nebo dokonce láskyplný. Tato teze je podpořena několika svědky. Jeden z nich byl při treku po hornatém území vážně zraněn. Po několika hodinách ho údajně nalezla "blonďatá" samice Seskveče, která ho donesla k nejbližší frekventované stezce. Turista byl běhěm několika hodin zachráněn skupinkou outdoorových nadšenců. Nicméně zanechejme údajnou realitu, a přesuňme se k nejnovějším filmovým výplodům populární kultury.

1. Savage


Savage, kredit: www.animalatack.info

Film Savage je zasazen v prostředí, které je těžce zasaženo lesními požáry. Jednomu ze Seskvečů se to patrně znelíbí, a vydá se na trestnou výpravu mezi lidskou populaci. Klasický popkult, který prezentuje predaci Seskveče na lidech. Některé z efektů v traileru se pohybovaly skutečně na vysoké úrovni, tudiž se domnívám, že by se nemuselo jednat o film čistého zmaru. Osobně se k němu však stavím spíše neutrálně, ale neskutečně se na něj již těším.


Jeden z dostupných trailerů, Kredit: ratman2112

2. The Lost Coast Tapes


Nápaditý plákát, Kredit: www.animalplanet.info

Cynický žurnalsta a jeho tým dokumentaristů se vydává do odlehlého srubu, kde se podle svých plánů pokusí vyvrátit kryptozoologickou zprávu o nalezení těla mrtvého Bigfoota. Jejich reportáž se však brzy stává jejich záznamem přežití proti doposud neviděnému antagonistovi.

Isla-Nublar-Crew
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama