Area 407 - nové plakáty

26. dubna 2012 v 14:56 | Isla-Nublar-Crew |  Filmy
Před nějakou dobou jsem čtenáře blogu informoval stran probíhající produkce filmu Tape 407 (Páska/záznam 407). Název byl nyní změněn na Area 407 (Oblast 407). Film má pojednávat o letecké katastrofě na území přísně tajného vládního území, na němž se prostřednictvím Experimentu Messa podařilo k životu zpět přivést dinosaury. Nově byly zveřejněny dva strhující plakáty. Oba skvěle navazují atmosféru filmu ve stylu Blair Witch, tj. filmu který je natočen prostřednictvím kamery některé ze zúčastněných osob. Poslední dobou se tento typ filmu těší velkému boomu. První z plakátu zobrazuje oko jakéhosi plaza. Dle různých znaků lze usuzovat, že jde o zástupce čeledi aligátorovitých (Alligatoridae). Druhý plakát je výsledkem koláže plechu rozpáraného třemi drápy a vyděšeného muže, v pozadí trosky letadla. Osobně se domnívám, že by mohlo jít o velkolepou podívanou, alespoň soudě podle doposud zveřejněného materiálu. Zatím není známo, jací dinosauři se ve filmu objeví, nicméně stopáž z traileru během útoku na auto zobrazuje zvíře přibližně velikosti dromaeosaurida rodu Deinonychus.

Shlédnout trailer filmu a zjištění dalších informací ve spojitosti s filmem je možné v mém předchozím článku na dané téma.


Plakát č. 1, Zdroj: www.animalattack.info


Plakát č. 2, Zdroj: www.animalattack.info

Isla-Nublar-Crew
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 deinonych deinonych | Web | 26. dubna 2012 v 16:48 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=JDJz5kk6EhY&feature=g-hist - na konci tohohle traileru se mihne nějaký velký theropod. Film vypadá zajímavě ale nevím jestli si zvyknu na tu trhanou kameru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama