Zelenohorská bestie

1. června 2012 v 2:21 | Isla-Nublar-Crew |  Kryptozoologie

Bestiálně monstrózní a monstrózně bestiální tvor, jenž vskutku jest, Zdroj: Isla-Nublar-Crew

Zprávy o pozorování neznámých jezerních příšer jsou ohlašovány po celém světě. Během svých cest po naší malebné republice plné řepkových polí a ploch se solárními kolektory jsem měl obrovské štěstí. Ve Žďáře nad Sázavou jsem u místní vodní plochy narazil na vskutku a veskrze děsivou potvoru (pozn. - člověk ve žlutém tričku v albu je má maličkost, nikoliv potvora). Nicméně nyní zcela vážně. Někteří badatelé tvrdí, že alespoň za některými pozorováními stojí kmeny stromů těsně pod hladinou. Zajisté, kdo kdy vidí něco takového - v přesvědčivém slova smyslu je to víceméně vzácný jev. Také samozřejmě záleží na perspektivě jedince, lidská představivost dokáže kolosální věci - přehánět, zablokovat paměť stran až nečekaně šokujících věcí, fabulovat...

Hlavním bodem článku je fakt, že bych chtěl demonstrovat, že k takovým událostem skutečně dochází. O to hodnotnější je můj fotografický záznam, že na snímcích je zachycena větev, která dokonale vypadá jako hrbatý živočich. Přesně tak svědci jezerní potvory popisují. Samozřejmě není možné za veškerá pozorování jezerních monster považovat plovající kmeny, nicméně je jasné, že alespoň některé případy se dají takto vysvětlit. Osobně jsem velkým zastáncem existence jezerních a mořských příšer - zejména potom v obou Amerikách, Asii a Africe.


Isla-Nublar-Crew
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alfaraptor Alfaraptor | 1. června 2012 v 14:30 | Reagovat

Tak z toho jsem tedy vážně překlopený a ohraněný - ehm - vlastně překvapený a ohromený. :)

2 HAAS HAAS | Web | 1. června 2012 v 15:39 | Reagovat

Podle mně je tomu stejně, jako u jiných podvodních příšer - existence tohoto tvora je mi dosti nejistá, dokonce bych řekl až velice dosti nejistá. Doufám, že se můžu připojit i k mému názoru, že mi to připadá velmi velice dosti nejisté... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama