Nadcházející komiksové adaptace ve filmu

10. července 2012 v 2:32 | Isla-Nublar-Crew |  Filmy

Marvel´s Avengers Alliance, Zdroj: www.facebook.com

V nedávných časech zažívaly filmy na základě komiksů opravdu zlatá léta. Nicméně podle posledních zpráv se zdá, že pravý boom teprve přichází. K jaké frakci se řadím já? Ano, jsem bezesporu Marvelák marvelákovitý. DC Comics spíše nemusím a opovrhuji jím (dovoluji si stran filmu podotknout na nevídanou katastrofu jménem Green lantern). Jedinou extrémně světlou vyjímkou jsou Watchmen, kteří jsou skutečně velice poutaví a nadmíru autentičtí.

- Ant-Man (2014)

Film o vědci, který si zahrává se zvětšovacími a zmenšovacími paprsky. V komiksovém univerzu Marvelu velice významný superhrdina. Objeví se i v nadcházejících Avengers 2?

- Avengers 2 (2014)

Přímé pokračování velice zdařilého filmu z roku 2012. Je možné, že Dosavadní ředitel S.H.I.E.L.D.u, Nick Fury, se díky některým svým zásahům stane štvancem a vedení převezme Maria Hillová. Nicméně to je jenom moje osobní spekulace. Na oficiální informace si musíme počkat.

- Black panther (20??)

Známá osoba, co se týče Marvelovského komiksového univerza. Vzhledem se víceméně podobá Batmanovi od DC Comics. Pokud je produkce tohoto snímku myšlena vážně, tak pravděpodobně bude muset dojít k některým zásahům do vzhledu jeho kostýmu. Objeví se popřípadě v nových Avengerech?

- Deadpool (2014)

Syn nechvalně známého Williama Strykera, Objevil se v druhých X-Menech a jeho mladší verze v prequelu X-Men origins: Wolverine. Samotný jeho syn se specializuje na boj s katanami a má obecně vzato velice rychlé reakce a regenerativní schopnosti díky zhoubnému bujení buňek. Samotná postava Deadpoola se objevila zatím v posledně zmíněném filmu. Jeho role se nadcházejícím filmu ujme totožný herec.

- Hulk (20??)

Po dvou samostatných filmech s Hulkem přichází další. Oba měly své mouchy a herec v Roli Hulka se v Avengerech skutečně osvědčil. Dostal tedy přítežitost objevit se v novém filmu s Hulkovskou tématikou.

- Iron-Man 3 (2013)

Další film zachycující dobrodružství Tonyho Starka. Více informací zde.

- Kapitán Amerika 2 (2014)

Kapitán Amerika v prvním filmu ztroskotal v německém bombardéru. Po letech byl nalezen a probuzen. Nový film bude sledovat další jeho osudy.

- Kick-Ass 2: Balls to the Wall (2013)

Druhý díl velice zdařilého filmu o superhrdinech bez superschopností. Dymanické, vtipné, úderné, nápadité, provokativní. Dle posledních zpráv se ve filmu objeví i postava Nicolase Cage - Big Daddy. Půjde pouze o flashback, nebo dojde k velice neočekávanému zvratu? Komiksová předloha může druhé možnosti nasvědčovat.

- Nick Fury (2014)

Prequel zasazený do Marvelovského filmového univerza. Bude se věnovat historii velitele S.H.I.E.L.D.u, jímž není nikdo jiný než Nick Fury. Dá se předpokládat, že v příběhu bude vysvětleno, jak Fury ztratil oko. Je možné, že se zde objeví i Luke Cage.

- Spider-Man (20??)

Pokračování nového spidermanského rebootu. Detaily zatím neznámé.

- Temný rytíř povstal (2012)

Bat-Man se vrací na stříbrné plátno. S jedním z mých nejbližších přátel se chystám na vskutku stylovou půlnoční premiéru filmu v Jihlavě.

- Thor 2

Pokračování dobrodružství severského boha Thora, který by měl pravděpodobně překlenovat časové období mezi prvními dvěma Avengery. Ve filmu se objeví i znamenitý herec Anthony Hopkins v roli Thorova otce Odina.

- X-Men - doposud bezejmenné pokračování (2014)

Stran detailnější informací prozatím velice tajemný titul. Režisérského křesla se ujme Matthew Vaughn.

- Wolverine (2013)

Hugh Jackam se vrací v roli Wolverina - mutanta s regeneračními schopnostmi a kostrou z adamantia. Osobně mám z filmu nemalé obavy, to sice z toho důvodu, že film bude japonské provenience. Takových jsem doposud viděl spoustu - a snad každý z nich pro mě byla negativní zkušenost.

Isla-Nublar-Crew
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vaše oblíbené komiksy?

Marvel
DC Comics
Jiné

Komentáře

1 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 10. července 2012 v 11:05 | Reagovat

Na co armádu, když má někdo Hulka, ne? :D

2 HAAS HAAS | Web | 10. července 2012 v 11:14 | Reagovat

Hele, nechci nic říkat, ale já jsem Marvelákovitější... (:-D). Jinak moc pěkný článek, a nechtěl by jsi se podívat na můj nový superhrdinský blog? Kdyby ano, je k mání zde: www.superherosite.blog.cz .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama