Odkaz velkého Baikala

8. srpna 2013 v 5:09 | Isla-Nublar-Crew |  Kryptozoologie

Já bych si dovolil prohlásit, že nejrecentnější kontakt se zástupci zdejší ruskojazyčné mongolské komunity mi přinesl z kryptozoologického hlediska mnohem více informací než kterýkoliv předchozí. V tomto okamžiku bych si dovolil dané informace (na základě skic a ústního rozhovoru) rozdělit na dva souvislejší body:

1.Olgoj Chorchoj by měl být nyní již vyhynulý a mezi jeho defenzivní mechanismy skutečně patřilo vystřikování jedu a zasahování elektrickým proudem (což pochybuji, že bylo Baikalem a spol. nastudováno v jakékoliv literatuře). Stran období jeho současného "nevýskytu" nepadl žádný specifičtější údaj, ergo nelze usuzovat, zda jde o přirozený výkyv populace, jakousi dlouhodobější hibernaci nebo vyhynutí v pravém slova smyslu. Měl by mít jakési zakrnělé -přední končetiny-. Na skice jsou rovněž zachyceny poměrně dobře viditelné oční bulvy.

2. Almas by údajně měl být ochlupený člověk v nejmodernějším slova smyslu. Z kandidátů by tedy vypadli prehistoričtí hominidé a lidoopi (viz. rody Gigantopithecus, Giganthropus, Australopithecus, Paranthropus a spol.) V úvahu připadá např. jakýsi evoluční potomek Neandrtálce nebo některý z jeho příbuzných. Další z možností jsou choroby jménem hypertrichóza (tzv. "vlkodlačí syndrom"). Měl by žít v horských oblastech (dokonce v samé nejvyšší oblasti sněhu, soudě podle vyprávění) , což odporuje názorům mnoha badatelů, že tento tvor obývá oblast tzv. "rododenrodového pásma" (což jsem se po dlouhou dobu domníval i já).

Isla-Nublar-Crew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 8. srpna 2013 v 11:57 | Reagovat

Konečně něco nového!!! I když na existenci nějakých "vlkodlačích neandrtálců" nebo čeho a megačerva moc nevěřím.

2 HAAS HAAS | Web | 24. prosince 2013 v 9:38 | Reagovat

Nevím, jestli se sem podíváš, ale stejně jako ostatním, i tobě přeji šťastné a veselé Vánoce!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama